FőoldalHírekMúzeumok Éjszakája 2024 early bird!!!!

Múzeumok Éjszakája 2024 early bird!!!!

A Múzeumok Éjszakájának idei programjaira május 26-tól a Déri Múzeum online felületén, valamint a múzeum, illetve a Medgyessy Ferenc Emlékmúzeum és Debreceni Irodalom Háza jegypénztáraiban június 16-ig kedvezményes, míg azt követően teljes áron vásárolhatók meg a belépők!

PROGRAMJAINK  ITT  TALÁLHATÓK !

Online jegyvásárlás!

Tisztelt Látogatók!

A megvásárolható közös karszalag belépést biztosít az összes debreceni múzeum és résztvevő kulturális intézmény minden programjára!

JEGYÁRAK:

EARLY BIRD

Május 26. - június 16.

6 éves kor alatt: ingyenes

6-14 éves kor között: 700 Ft

15 éves kortól: 2000 Ft

Június 17-től:

6 éves kor alatt: ingyenes

6-14 éves korig: 1000 Ft

15 éves kortól: 2500 Ft

Résztvevő intézmények:

Nagytemplomi Református Egyházközség, Debreceni Református Kollégium, Debreceni Zsidó Hitközség, Debrecen-Kistemplom-Ispotályi Református Egyházközség (Csonkatemplom), Debrecen-Kossuth Utcai Református Egyházközség (Verestemplom), Déri Múzeum, Debrecen Irodalom Háza, MH Bocskai István 11. Páncélozott Hajdúdandár, MODEM Modern és Kortárs Művészeti Központ, Szabó Magda Emlékház és Vojtina Bábszínház.

2024. május 28.