FőoldalHírekÉrtékes, új kiadvánnyal jelentkezik a múzeum

Értékes, új kiadvánnyal jelentkezik a múzeum

Az NKFIH Mecenatúra pályázatának támogatásával idén ősszel jelenik meg a Déri Múzeum erdélyi pénzeinek katalógusa.

Elsősorban Déri Frigyes gyűjtésének köszönhetően a Kárpát-medence egyik legjelentősebb erdélyi anyagával rendelkezik intézményünk, s ezt most mindenki számára elérhetővé tesszük. Az 538 katalógustételt és további számos műtárgyat bemutató, igényes katalógust 2023 őszén jelentetjük meg. Korlátozott példányszámban lesz beszerezhető, ezért előjegyzést veszünk fel. Kérjük, előzetes igényeiket jelezzék a novak.adam@derimuzeum.hu e-mail címen.

2023. szeptember 6.